Prosinec 2012

Další drby o novém albu

31. prosince 2012 v 15:05 | Britneylove |  Fotogalerie
To, že Britney Spears již tvrdě pracuje na novém 8. studiovém albu již víme. Dnes v noci se objevily další údajné a nepotvrzené drby!
  • Vydání alba se odhaduje na konec října 2013
  • Na albu prý údajně spolupracují tito producenti:
Danja
Darkchild
Hit-Boy
Fredwreck, DioGuardi
Harry, Jimmy
Martin, Shellback
The Neptunes
Sigsworth, Guy
Trixster
Yacoub, Rami

Britney a rok 2012

31. prosince 2012 v 12:45 | Britneylove

Rok 2012 pro Britney Spears byl velice úspěšný.Například spolupracovala s firmou "Hasbro" která vydává hry jako například twister. Pro taneční hru "Twister Dance" natočila propagační TV reklamu a stala se tak hlavní tváří. Rozhodla se také vydat směs vůní Fantasy pod názvem "Fantasy Twist" .
Největší úspěch ji však přineslo porotcovské křeslo v druhé řadě úspěšné pěvecké talentové soutěže "X-factor" . Honorář ji vynesl přes 15 milionů dolarů. S kamarádem Will.i.am natočila společný duet "Scream & Shout" a také videoklip. Singl se v prvním týdnu vyšplhal na vrchol žebříčku iTunes. Začátkem prosince začala oficiálně pracovat na 8 studiovém albu.

Twister Dance

Fantasy Twist

X Factor

Scream and Shout

Silvestr

31. prosince 2012 v 12:19 | Britneylove
Přeji všem krásný Silvestr a šťastný vstup do Nového roku 2013
Britney oficiálně potvrdila práci na novém studiovém albu

31. prosince 2012 v 11:56 | Britneylove |  Vzkazy od Britney
Britney Spears opět vezme hudební průmysl útokem v roce 2013 s vydáním nového, již 8. studiového alba. Bude se jednat o poslední album pod labelem RCA. Přes její oficiální Twitter nám potvrdila, že již tvrdě pracuje na nové hudbě. Prozradila také, že spolupracuje s novými inspirativními producenty.
Jeden z jejich tweetů zněl:
" Opravdu se zaměřuji na novou hudbu právě teď. "
twitstamp.com
Podle nových nepotvrzenýh informací by také mohl být hlavním producentem alba Pharrell Williams a né Dr.Luke, jako tomu bylo u Femme Fatale.
Mezi potvrzenými producenty jsou Eliash Blake, Danja a Darkchild. Na albu také spolupracuje Ina Wrolsden, která vytvořila song " He About To Lose Me "

Více informací zatím nemáme, ale je dobře, že Britney potvrdila práci na novém albu.


Britspirin

30. prosince 2012 v 20:57 | Britneylove

Will.I.Am dnes vystoupí jako DJ v COCO Café Disco Bar v Praze

30. prosince 2012 v 20:01 | Britneylove |  Videa
Will.I.Am je již od pátku v Praze, kde natáčel nový videoklip. Dnes bylo oznámeno, že večer vystoupí jako DJ v COCO Café Disco Baru v Praze. A pozor vstupné je zdarma. Je velice pravděpodobné, že tam pustí i jeho nový singl Scream and Shout s Britney Spears.


Návštěvní kniha

30. prosince 2012 v 15:03 | Britneylove |  Připomínky

"Fantasy" Midnight je 3 nejprodávanějším parfémem v UK

30. prosince 2012 v 12:44 | Britneylove |  Fotogalerie
"Fantasy" Midnight je třetím nejprodávanějším parfémem ve Velké Británii. Tuto informaci přinesla hudební tv stanice MTV UK.
TOP 4:
1. Lady Gaga - Fame
2. James Bond - 007
3. Britney Spears - Midnight Fantasy
4. Madonna - Truth

Britney v magazínu US Weekly

29. prosince 2012 v 18:39 | Britneylove |  Fotogalerie
Britney se objevila v novém vydání magazínu US Weekly.
Reakce publika na Scream and Shout v Nizozemsku

29. prosince 2012 v 17:03 | Britneylove |  Videa
Na charitativním koncertu Serious Request 2012, jedné z největších hudebních akcí v Nizozemsku, pustil DJ singl "Scream & Shout" od will.i.ama a Britney Spears. Podívejte se na video a na reakci publika, která byla více než pozitivní. Většina již píseň znala.

Demi Lovato údajně také opouští X Factor?

29. prosince 2012 v 16:58 | Britneylove
Jako první, který oznámil odchod z poroty X Factoru byl LA.Reid, který řekl, že by se chtěl věnovat své nahrávací společnosti a umělcům, který pod jeho labelem vydávají. Další, kdo zatím nepotvrdil svoji účast na další rok je Britney Spears. Ta sice v říjnu prozradila, že v další sérii bude určitě, tento měsíc, když se ji novináři zeptali řekla, že neví, jelikož se zatím soustředila na finále, které probíhalo minulý týden. Další spekulace přišly dnes a to takové, že i Demi Lovato v další sezoně nebude. Znamenalo by to, že by Simon musel pro další rok shánět 3 nové porotce.
Včera se objevila zpráva, že je ještě spoustu času mluvit o porotcích další sezony, a že zatím se jedná jenom o spekulace.
" Nikdo zatím neprojednával, kdo zasedne příští rok do poroty amerického X Factoru. Veškeré zprávy jsou kompletní spekulace. "

"Scream & Shout" obdržel v USA zlatou platinu

28. prosince 2012 v 16:04 | Britneylove |  Vzkazy od Britney
Singl "Scream & Shout" obdržel další zlatou platinu. Tentokrát z USA . Bylo prodáno více než 500 000 kusů. Gratuluju Smějící se


Socha Britney Spears která stojí v Madame Tussaud byla odstraněna

28. prosince 2012 v 15:49 | Britneylove
Socha Britney Spears která stojí v New Yorku Madame Tussaud byla dnes odstraněna . S největší pravděpodobností bude na místo vystavena nová socha z turné Femme Fatale nebo z nějakého videoklipu.


USMagazine: Britney Spears v příští sezóně "X-factor" do poroty nezasedne

28. prosince 2012 v 15:45 | Britneylove |  Fotogalerie
Podle UsMagazine.com se Britney Spears do poroty americké talentové soutěže "X-factor" nevrátí. Připomínám také, že zpěvačka začala pracovat na 8 studiovém albu.


Informace o tom, že otcem Seana je bratr Kevina nejsou pravdivé

28. prosince 2012 v 14:37 | Britneylove
Bulvárem v posledních dvou dnech prolétly velmi silné drby a to takové, že první syn Britney Sean Preston není Kevinův, ale jeho bratra. Podle bulváru právě s Christopherem Federlinem měla mít Britney úlet, kde výsledkem bylo započetí Seana Prestona.
Tato informace se ukázala jako naprostá lež, takže příště bychom neměli nevěřit bulváru.

DVD: Britney Spears: Live in Miami na pultech obchodů již 10. ledna

27. prosince 2012 v 18:14 | Britneylove
Nové DVD Britney Spears: Live in Miami bude vydáno 10. ledna 2013. Zde se můžete podívat na krátkou ukázku, co na DVD můžete čekat. Upozorňuji, že se nebude jednat o oficiální vydání. DVD nevydává Sony Music.

Unikly nové fotky pro Lucky Magazín

27. prosince 2012 v 18:13 | Britneylove
Na internetu se objevily 2 málo kvalitní fotky pro Lucky Magazín, pro který fotila shoot Britney Spears letos v létě.Britney chce otěhotnět v roce 2013

26. prosince 2012 v 13:07 | Britneylove

Dnes se objevily informace, že se Britney a Jason chtějí vzít. To není žádná novinka, když jsou již zasnoubený od minulého roku. Šokem pro všechny fanoušky je, že chce Britney v roce 2013 otěhotnět.
Zdroj řekl magazínu OK: Vypadalo to, že mezi sebou hodně bojovali, ale překonali bouři. Rok 2013 bude jen o rodině. Chce si vzít Jasona, otěhotnět a být pořád na blízku Jaydenovi a Seanovi.
Zdroj také dodal, že rok 2012 byl prvním rokem, kdy se Britney cítila být šťastná. Jejich vztah s Jasonem je velmi silný. Nejzralejší, co kdy měla a ona chce, aby trval věčně. Mezitím Britney také přiznala, že se ji velmi líbilo v křesle porotkyně X Factoru.

Britney rozsvítila svůj dům v Thousand Oaks, California

25. prosince 2012 v 17:40 | Britneylove
I přesto, že si popová princezna užívá vánoční svátky doma s rodinou v Louisianě rozsvítila svůj nový dům v Thousand Oaks, California.

Britney se syny

23. prosince 2012 v 17:19 | BritneyloveVeselé Vánoce

23. prosince 2012 v 17:13 | Britneylove |  Videa

Hra 2

22. prosince 2012 v 21:29 | Britneylove
Klikni na obrázek !
Britney Spears Make Up
Jak hrát: Pomocí myši
Popis: Dejte Britney překrásnou barvu vlasů a
líčení v této jednoduché, ale zábavné hře.
Britney Spears Real Make Up
Jak hrát: Použijte myš k interakci
Popis: Můžete ji dát šaty, make-up a doplňky.

Showbiz: Britney &amp Kevin - Overprotection!

Popis: Pomozte Britney nasbírat co nejvíce věcí aby se stala superhvězdou.
Jak hrát: Pomocí šipek na klávesnici.

Hra - Britney Spears Make Up

22. prosince 2012 v 20:45 | Britneylove
Našla jsem pro Vás hru.
Zkuste nalíčit Britney Spears !

Tady je můj výtvor : Smějící se


Celebrity o Britney

22. prosince 2012 v 18:36 | Britneylove
Beyonce:
Ze všech popových zpěvaček je Britney ta nejmilejší. Vždycky, když se potkáme, tak je velmi milá a zdvořilá. Její matka je taky moc milá. Nezáleží na tom, jak je unavená, vždycky se chová stejně hezky.

Rachel Stevens:
Mám pupínky a zplihlé vlasy, jako každý jiný. Často se setkávam s lidma jako Britney Spears a jen si říkam, jak jsou nádherní.

Mary J. Blige
Nechci o ní říkat nic špatného. Setkala jsem se s ní a je opravdu milá.

Kelly Osbourne
Je strašně hezká, má nejhezčí tělo a je dost dobrá ve svý práci, no kdo umí tancovat jako ona?? Musí poslouchat tolik negativních řečí. Lidi jí rádi nesnášejí. Já ne.

Kelly Rowland:
Je úžasný interpret, když jí vidíš, tak si jen říkáš, co udělá příště. Je to opravdová hvězda a zaslouží si všechno, co má.

Madonna:
Moje mínění o ní se nezměnilo od té doby, co jsem ji potkala poprvé. Je to mladá žena, která pomalu dozrává a můžeme od ní očekávat mnoho. Tohle je teprve začátek. Uvidíme za 10 let.

Taryn Manning:
Hmm, Britney je sexy. Setkala jsem se s ní, když jí bylo okolo 19 a byla tak vyspělá. Mam ji moc ráda.

Nicole Kidman:
Zbožňuju jí a moje děti také. Nemůžeme se jí nabažit a myslím si, že je i dobrá herečka.

Pink:
Je moc milá. Je to asi nejkouzelnější člověk, kterého jsem potkala.

P. Diddy:
Jako tanečnice, zpěvačka a textařka je na vrcholu. Práce s ní mi byla potěšením. Je velmi bystrá. Nešel bych do studia s někým, kdo by mě neinspiroval. A ona mě inspiruje. Má svůj styl.

Fergie (Black eyed peas):
Je tak cool. Je skvělá zpěvačka a zbožňuju ten polibek s Madonnou. Britney dokázala, že neni tak nevinná. A taky, že je lepší než Christina. Christina nemá šanci. Britney bude vždycky lepší, i když má Christina úžasný hlas. Bez urážky, ale Britney je větší ikona. Ale mam ráda i Christinu.

Jojo:
Mam ji ráda. Je jí 22 a žije život svým způsobem. Píše se o ní tolik špatných věcí, ale setkala jsem se s ní a je strašně milá. To je můj pohled na věc.

Chad Kroeger (Nickleback):
Nezáleží na tom, jestli mam nějaké její CD, ale zaslouží si všechen úspěch.

Ashanti:
Je skvělá. Má pár skvělých písniček a líbí se mi její hlas. Je to kočka…

Hilary Duff:
Mam ji moc ráda. Vždycky pro mě byla největší inspirací. Moje nejoblíbenější písnička je Toxic, opravdu jí zbožňuju. Nevšímam si toho, co o ní píšou novináři. Je to úžasná žena a je dobrým vzorem.

Craig David:
Ona mě inspirovala k tomu být zpěvákem. Pamatuji si, jak jsem se díval na ...Baby one more time a říkal jsem si: "Bože, to bych chtěl jednou taky dělat."

Kylie Minogue:
Ať udělá cokoli, lidé k ní budou vzhlížet.

Carmen Electra:
Moje oblíbená písnička je Toxic. Chtěla bych Britney políbit.

Usher:
Jedno z mých oblíbených videí je Slave. Víte proč?? Protože má krásnej zadek.

Enrique Iglesias:
Líbilo se mi její první video, s tou školní uniformou. Sladké a nevinné.

Nelly Furtado:
Moje nejoblíbenější písnička od Britney, všichni nějakou máme že, je Toxic.

Ashton Kutcher:
Celý hudební půumysl je teď strašný a všechno je tak běžné. Děkuji Bohu za Britney. Život bez jejích vystoupení by byl tak nudný. Neznám nikoho, kdo ovládá pódium tak dobře, jako ona. Myslím, že neexistuje člověk, který by to mohl popřít.

Kim Cattrall:
Nezávidím jí jedinou část jejího těla. Je krásná a pracuje tvrdě. Je velmi mazaná. Mám k ní respekt.

Halle Berry:
Pokaždé, když řeknu, že mám ráda Britney, tak se na mě lidé dívají, jako bych měla 500 hlav. Ale jsem její největší fanoušek. Nesnáším, když o ní lidé říkají, že je moc sexy. Ženy takové jsou.

Joss Stone:
Nikdy jsem se s ní nesetkala, ale myslím si o ní, že je krásná a má úžasná vystoupení. Umí skvěle tancovat. Je mi jí líto, nemám rada, když jí lidé pomlouvají. Nikdy neřekla, že chce být Whitney Houstone ani Aretha Franklin, snaží se být jen Britney. A to co dělá jí jde skvěle.

The Pepsi PreShow rozhovor s Britney Spears

22. prosince 2012 v 18:20 | Britneylove
Podívejte se na rozhovor s Britney Spears v super kvalitě od 47:58.