Srpen 2012

SLOVENSKÁ UPOUTÁVKA NA X FACTOR

7. srpna 2012 v 10:21

Na slovenské televizní stanici Joj budou vysílat americký X Factor (pravděpodobně dva dny po premiéře). Podívejte se na jejich upoutávku s Britney Spears, která zasedá v porotě.


NOVÉ PROMO FOTOGRAFIE PRO X FACTOR

5. srpna 2012 v 17:35 | Britneylove

Na internetu se objevily nové promo fotografie Britney Spears a ostatních porotců X Factoru.


Tisková konference TCA o X Factoru

5. srpna 2012 v 17:33 | Britneylove

Britney Spears a ostatní porotci X Factoru se včera, 23. července, objevili společně na tiskové konferenci, kterou pořádalo Television Critics Association. Britney prozradila, že si oblíbila rap a hip hop, zatímco Simon Cowell prozradil, že Britney společně s Demi Lovato jsou mnohem tvrdšími porotci než je on sám nebo L.A. Reid.


NOVÁ FOTOGRAFIE OD X FACTORU

5. srpna 2012 v 17:30 | Britneylove

X Factor USA vložil na svůj oficiální Instragram novou fotografii z natáčení bootcampu v Miami. Rozhodují zda vyřadí Simona!


Britney na balkónu hotelu v Miami

5. srpna 2012 v 17:26 | Britneylove

Britney Spears byla 27. července spatřena na balkónu hotelu, kde je ubytována, jak popíjí svůj čaj.


Pracuje Britney na nové sociální síti?

5. srpna 2012 v 17:23 | Britneylove
Na internetu koluje informace, že Britney Spears, společně se svým manažerem Larrym Rudolphem, pracuje na nové sociální síti s názvem Saloote.com. Stránka by měla novým způsobem spojovat fanoušky s interprety. V současné době lze pouze požádat o přijetí na tuto socální síť. Britney by tak konkurovala například zpěvačce Lady Gaga, která vlastní svou sociální síť s názvem LittleMonsters nebo serveru MySpace.